Dorregaray

Nově příchozí, představte se, prosím.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Odpovědět
Dorregaray
Návštěvník

Dorregaray

Příspěvek od Dorregaray » 09 črc 2019, 19:25

Váš nick: Dorreggaray

Věk, odkud jste a co děláte: Je mi 25 let, pracuji v IT, Praha.

Link na Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... orreggaray ... Vím, zatím nic moc, teprve před chvilkou jsem doexpil, tak mi bude chviličku trvat, než naberu něco pořádného.

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): Holy.

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Od TBC(hlavně) přes WOTLK, CATA ... poté celý Legion a teď bych rád pokračoval v BFA.
Všechno odehráno za Holy/Disci.

Uveďte vaše aktivní alty: Warlock, Dorregaray 120lvl. Nikdy jsem pořádně nehrál nic jiného než locka s priestem, střídavě jsem tyto classy měl jako main postavy.

Zkušenosti s raidy: Wowko hraju už od TBC, tam jsem během svých školních let odraidoval nejvíc. Progres všech raidů (z pozice raid leadera) atd. Zkušenosti s WOTLKEM, CATA. Celý Legion.
(Za ta léta už bych neměl být úplnej zelenáč, takže pokud nebudu nalitej, tak bych nemusel být zas tak špatnej)

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: House of Fenix - Zbytek party lidí z Kaldorei(Mystiq.org), kteří už ale nehrajou a navzdory tomu, že mě to mrzí, rád bych si prošel také raidy na BFA.

Co očekáváte od naší gildy: Rozumnou partu lidí, která se chce při hraní bavit a odreagovat. Zázemí pro chození raidů, pač bez guildy to opravdu není ono a vlastně mě to ani nebaví ... nemůžu slíbit, že tu budu každou středu/neděli, ale většinou si čas dokážu udělat.

Znáte někoho v naší gildě: Ilyas. Hráli jsme spolu už na základce, tenkrát mě dotáhl na Mystiq a do Kaldorei. Dal mi na vás doporučení, tak snad mu neudělám ostudu.
(Jako guildu si vás matně pamatuju z Mystiqu ... tedy spíš jen název)

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Mám vše.

Jste na PC nějak omezení: Vše šlape víc než dobře.

Snad jsem napsal vše podstatné, díky za brzké reakce a prozatím přeji hezký zbytek večera.

Ilyas
Kecka začátečník

Re: Dorregaray

Příspěvek od Ilyas » 09 črc 2019, 20:54

Nikdo nemuze byt vetsi zelenac nez já :D Myslim ze svymi zkusenostmi a umem zapadnes protoze vim ze te hra bavi a zjistujes si veci a hlavne za tydle dve klasy umis :) Ja jsem urcite Pro, i kdyz jsem Trial a rozhodnuti je jinde. Spis jsem se vyjadril jako podpora , protoze si myslim ze muzes byt pro guildu prinosem :)

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 10 črc 2019, 07:08

Ahoj a vítej u nás.
My si tu moc nehrajem na to, že si lidi vybíráme. Pokud máš zájem hrát a dobereš gear aspoň na 410 ilvl, tak s námi můžeš vesele raidovat.
Lentilky? Nebo snad telku?

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 10 črc 2019, 08:31

Všechno podstatný asi víš od Ilyase.

A jak píše Lapydus, o invite si nám napiš ve hře.

Pozvánky na raidy pořešíme následně.
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 11 črc 2019, 20:39

Invite proběhl, takže tady se přihlas na raidy a budeš dostávat pozvánky do ingame kalendáře:
https://forko.tripartita-wow.com/phpBB3 ... ?f=26&t=26
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Odpovědět