Události před datadiskem (možné spoilery)

PVP, staré raidy, pet battles, achievementy, problémy, návody a další praktické nebo zábavné diskuze.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Meriadoc
Administrátor

Re: Události před datadiskem (možné spoilery)

Příspěvek od Meriadoc » 27 zář 2019, 05:18

Mě třeba zajímá jestli pro ni bude mít nějaký dopad, že cheatovala v Mak'gora a jestli bude odteďka Anduin dual-wield priest. :-)
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 27 zář 2019, 08:52

Tak už z ní pravděpodobně není Warchief. A na místo šéfoví Opuštěných se jí cpe Celia.
Tak sem zvědavej, co na nás Blizz chystá.
Lentilky? Nebo snad telku?

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 27 zář 2019, 14:32

No já si myslím že ona chtěla rozpoutat válku a nechat spoustu vojáků umřít aby měla armádu v ShadowLands proti Nzothovi pač živý nemůžou zabít co je mrtvé :)

Jsem zvědavý jestli se potvrdí Raid v SW bylo by to super ikdyž nechápu kdo by na koho šel když je teď po smrti Varoka aliance s hordou v příměří ( hodně silné slovo :D )

Sice jí nemám moc rád ale něco mi říká že taková p.ča snad nebude :D :D :D a v tomto datadisku jí konec rozhodně nečeká.

A její dohoda s Azharou? to mě dost zajímá.

Teď proti ní nemá nikdo šanci takže nevím kdo by se jí postavil snad jen :mrgreen: s DoomHammerem :D s pomocí elementů to by byla bitka :) ikdyž on by dostal taky :D :D :D
100% Orc :mrgreen:
100% Warrior ;)
200% damáááž :lol:

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 27 zář 2019, 15:38

Tak ten Anduinuv meč byl rozdelitelnej vždy. Si ho hezky zase složí a hotovo :D
No, bude to chtít ještě hodně vysvětlování aby to konečně dávalo smysl. Moc překvapivé to nebylo. Ale videjka byli moc pěkný.
Saurfanga je škoda, ale aspoň dostal to co od začátku datadisku chtěl. Hrdinou sebevraždu.
Ale jak je teď zappy boi v každém videu, tak doufám, že z něj bude důležitá postava. :) Stále mu fandím. :D
Šaman má tři ruce,
křídla na zádech,
jeho horký dech,
rozpaluje svíce.

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 29 zář 2019, 04:58

Lapydusi, Calia je jasnej alík a její "romantický" románek s Derekem je tutofka. (viz scéna kterou můžeme vidět s pomocí Lilian Voss)

Každopádně ve hře zůstává poslední princezna pro Anduina a Genna čeka smrt hnedka jak odhalí nekalý plán Sylvanas. Takže svatba na obzoru?

Průser vidím v tom, že Tyrande se nesmíří s nějakým příměřím a ačkoli se na ni dost zapomíná, tak ona je jediná podle aktuálního lore, kdo se Sylvanas může vyrovnaně bojovat jeden na jednoho ... girl fight.

Xas, Zappyboy, ja mu taky fandím, však byl se Saurfangem, ale přijde mi hrozně jalovej, naivní, i v té poslední scéně ho Thrall zastavil a nechal Anduina pronést poslední slova. Jenom doufám, že nedostane deus ex machina buff od blizzardu, ale pěkně se na něm vyřádí třeba v následujícím datáči. A že třeba společně s Talanji zjístí, proč se jim zjevuje Voljinuv duch. Další veselka? Hohoo.

Mám rád dobrý konce, no. :-)

Cirilla
Tripartiťák

Příspěvek od Cirilla » 02 lis 2019, 08:22

Bude nový datadisk Shadowlands. Co si o tom myslíte ?

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 02 lis 2019, 11:57

Tak o tom datadisku se tu uz mluvilo asi před měsicem a něco.

Ale vezmu to takhle :

1, Video neskutečně cool Bolvar neskutečně badass ale bylo mu to k hovnu :D
2, Hodně se rozebíralo to jaké má Sylvanas úmysly. Někdo říká že ví že musí porazi N´zotha (n´zoth je last boss v 8.3 :D) a old gods a něco se ríkalo o Void lords a proto uvrhne Azeroth do říše mrtvých pač co je mrtvé to nezabiješ a musíš to zabít v říši mrtvých :roll: a jediná možnost jak se tam dostat bylo rozervat korunu LK :twisted:
Pak je tu to že je Sylvanas pod MC někoho mocného který jí propůjčil tu neskutečnou sílu kterou momentálně disponuje
viz. video kde si dá Bolvara jak svačinku ( čekal jsem že ho dá ale ne jako já na lvlu 120 vs lvl 1 :D ) čekal jsem že jí Bolvar naloží a ona ho nějak vojebe ale že se na ní nechytal jsem nečekal :D

Osobně si myslím že je Sylvanas svině :D ale pokud bude pod MC tak je to stejně svině :D a bude to jeden z hlavních bosů v Shadowlands :)
100% Warrior ;)

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 02 lis 2019, 23:36

No takhle, Bolvar jako Lich King je o dost slabší než býval Arthas, těch důvodů je víc, ale hlavně v něm zbyla téměř kompletní lidská stránka (nezkažená duše) ... sice to nebude prdel ho dostat mezi normální lidi, ale šťastné rodinné shledání je určo na obzoru.

S těmi úmysly Sylvanas je to vachrlatý, jako by blizzardi sami přesně nevěděli a dělají ústup tuhle sem, tuhle tam ... a hlavně naše rozhodování mezí ní a Saurfangem "neočekávaně" a s grácií spláchli do záchodu. :-)
Kánon ale hovoří jasně, wow končí na začátku bitvy světla (naaru) proti stínu (voidi) a za světlo Sylvanas určitě nekope.

Mě by zajímalo, jestli na další tři datáče zadrbou Wrathiona, když ho teďka po té době vytáhli, nebo mu konečně rozvedou pořádný příběh, využijí jeho plný potenciál a stane se z něj tvář novýho wowka.

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 03 lis 2019, 13:31

Tak Bolvar ani neměl Frostmourne což je další veliké mínus. Měl nějaké posrané kladivo :D :D
Jinak podle videa to vypadalo že má Bolvar stále kontrolu a když přišla Sylvanas tak kontrolu předal Nerzhulovi a ten fightil se Sylvanas.

To rozhodování mezi Sylvanas a Saurfangem byla fraška. Čekal jsem že to bude něco znamenat a ono hovno.

Jinak ta postava co je vidět na konci jak před ní stoji Sylvanas by měl být hlavni postavou v Shadowlands
100% Warrior ;)

Odpovědět