Události před datadiskem (možné spoilery)

PVP, staré raidy, pet battles, achievementy, problémy, návody a další praktické nebo zábavné diskuze.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Meriadoc
Administrátor

Re: Události před datadiskem

Příspěvek od Meriadoc » 05 srp 2018, 22:47

Larene, ale na toto bacha "čím víc jiných zabije vím víc si rozšíří své řady", čéče, to si pleteš Lich Kinga (vůdce scourge) a Sylvanas (vůdce forsaken).

Undeady sice tvoří scourge a forsaken, ale zatímco Lich King si může vytvářet další a další undeady podle potřeby (a nutno dodat, že Bolvar je dost zdrženlivej a je vidět, že má nad Arthasem a Nerzhulem, navrch), tak Sylvanas nemá žádný právo zabitý bojovníky oživovat a přetvářet k obrazu svýmu. (to by zavánělo Lich Queen)

A myslím, že je odvážný tvrdit, že za vše, co se nyní děje, může jediná událost v historii, kdy došlo ke změně charakteru u jedné postavy. Efekt motýlích křídel je přeceňovaný. .-)

Kdyby se u Stratholmu charakterově změnila i Jaina (změna Arthase z paladina a idealisty byla nevyhnutelná, protože z těch tří možností, Arthas tam šel sám, Arthas s Jainou a nebo ani jeden, došlo k tomu ideálnímu), tak by nedošlo k vítězstí "azeroťanů" na Hyjalu a mimojiné by nikdo nezastavil starýho Proudmoora ve zničení orků na Kalimdoru (a to jsme ještě v době před WoW).

A tohle: "Nevím co proti ní každý má.. dělá pořád to stejný" ... přesně, je to charakter "love or hate", nic mezitím. Nebylo to první město, který svévolně zničila. A jelikož z frakce nejde vystoupit, ani v lore ani ingame, tak si zde akorát vylíváme srdíčko no. :-)

Bavil jsem se o tom s Ruchurou na vánočním stretku, že Sylvanas jako warchief to má spočítaný a bookmakeři už vypisují kurzy na nástupce, favoriti jsou Cairne a Lorthemar, jak ten koulel očima, že proč zrovna ti dva. .-)
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 05 srp 2018, 22:54

A co se warbringers bossů týče, odvážil bych se tipnout, že "některý" boje budou vyprošťovacího typu, kdy budeme dotyčnýho/dotyčnou chránit a nebo osvobozovat a ne zabíjet. Snad.

"Odchod" známých postav je přirozená věc, přihlídneme-li k počtu datadisků, který máme za sebou a k počtu který máme potenciálně před sebou. Emoce prodávají, lidi si pár měsíců koupí jen aby to viděli = a to Blizz bude chtít a z toho nesleví.

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 05 srp 2018, 23:43

Podle me, kdyz tak koukam jak se pracuje v tomhle dlouhem pribehu s postavama, tak jsou proste dve moznosti. Bud Sylva skonci, nebo dostane novou motivaci a jeji charakter se posune nekam jinam.
Stejne, svou puvodni motivaci co utvarela jeji charakter uz ztratila (pomsta). A neprijde mi, ze by poradne mela neco ted. Pomstit se zivotu neni zrovna urcujici. :D
Ale ja teda nemam to lore tak zmaknuty. Dlouho jsem se vcemu kolem wowka vyhybala jako se alkoholik po odvikacce vyhyba hospodam. (Wowkari nekonci, jen si davaji pauzu) :D
Šaman má tři ruce,
křídla na zádech,
jeho horký dech,
rozpaluje svíce.

Sugar
Kecka začátečník

Příspěvek od Sugar » 06 srp 2018, 07:28

Teď by měla mít snad strach ze smrti, což jako ten Teldrassil moc neřeší, ba naopak :D

Bloodthirst
Tripartiťák

Příspěvek od Bloodthirst » 06 srp 2018, 10:36

Pěkný flame se tady založil, supéér :-D :-D

Já Sylvanas nemůžu zatracovat když mám nad PC její figurku a před zapnutím PC se k ní vždy modlím, aby dodala sílu mému meč, ehm tedy mečům, když jsem fury warrior. :roll:

Teď čtu poslední díl kroniky (jsem akorát v molten core) kde se dostali již do WoW a končí to datadiskem Cataclysm a dost věcí tam vysvětlují. Sice ve zkrácené verzi, ale dozvěděl jsem se něco co jsem třeba nevěděl, protože to bylo ze strany těch smradlavejch alíků. Když člověk stále čuchá to výrazné pyžmo taurení kůže (po dešti je to labůžo) a vedle kráčí hnijící záhrobník tak všechno ostatní prostě smrdí.

Na řádné vysvětlení si hold budeme muset počkat na kroniku nebo aspoň já na český překlad poslední knížky (nechce se mi to číst v ENG) kde by mělo být více rozebráno co předcházelo současnému datáči a třeba nám řeknou co ji k tomu vedlo.
Ale ono kdyby Vás někdo zabil, pak oživil a nutil zabíjet vlastní lid tak aby se Vám asi také v hlavě porouchalo pár koleček. Takže je jaká je a když vezmu jenom příklady co dělala tak v Cataclysmu se snažila oživovat díky valkýrám mrtvé co zabíjeli v Silperpine forestu, akortá ji to Garosh zatrhnul a v legionu se snažila zotročit hlavní valkýru aby jí ostatní valkýry sloužili a ožovali jí nové záhrobníky. Dle mého se snaží aby její záhrobníci měli i budoucnost a nebyli jenom rasa která se nemnoží a je odsouzena k postupné stagnaci. Myslím že to bylo v té questové lini v Silvepine forestu kde říkala že nemá jak rozšiřovat své řady, jenom díky valkýrám o které přišla když ji zachránili život tím že se obětovali.

Nevím jak Vám, ale mě aspoň tvrdila že hlavní motivace proč chce jít na Teldrassil je jeho obsazení aby alíkum stížila přistup do Kalmidoru a obsadila azerit který se tam objevil a zabránila tak válce, která je dle ní nevyhnutelná, protože alíci přijdou do Kalimdoru aby začali těžit azerit. A pak ji jedna elfka asi s 10 šípy v zádech řekne že ji lituje a pláče kvuli ní a další bláboli. V hlavě se jí zobrazila úplně stejná situace z opačné strany kdy se marně snažila zabránit zkáze svého domova a nyní jí to zpětně přišlo jako úplně zbytečná obět (ano zemřela dobrovolně dle Kroniky, aby dala ostatním více času na přípravy obrany, takz. boj do posleního elfa/ky ). A místo obsazení se rozhodne strom spálit protože má tu moc a může si to dovolit, aby té elfce ukázala že pro ni již žádná naděje nebude ani pro ty co tam ještě jsou.

Ano z taktického hlediska to byla blbost a jak říkal Saurfang těd si pro nás přijdou a to všichni. A jak víme u úvodního filmečku tak opravdu přišli a nebít mega bubliny (wave Fio) tak by dostali možná i na .......

A co taková Tyrande Whisperwind ta si vezme svého milovaného Malfuriona a utečou do Stormwindu a nechá své lidi ať si dělají co chtějí. To je panečku vůdce svého lidu :-D A to nikdo neřeší. Ten Hearthstone jak točila mě pobavil a že ho má do Stormwindu místo do Darnassusu lol :-D

Já za svým Warchiefem stojím a rozhodně si nebudu sundávat nárameníky, spíše brousím meče a těším se na středu kdy nám spustí další část příběhu která spustí obranu Undercity.
Bloodthirst
Koženoslípkař
100% Fury warrior se syndromem k protectionu.
+1081 příspěvků

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 06 srp 2018, 11:07

No, já mám na středu takové smíšené pocity. Těšim se samozřejmě na pokračování eventu, ale zároveň v něm nechci pokračovat, protože všichni víme, co se stane... Moje milovaný "Podměstí" :?

Btw. Poslední kronika mě dost pobavila. Jak změnili styl vyprávění, když popisovali historii dungů a raidů. Už to nebyli armády vedené mocnými bytostmi nebo válečníky, ale skupiny z řad HORDY a/nebo aliance. Taky ste se při čtení dmuli pýchou, že v knížce píšou o vašich činech?
Lentilky? Nebo snad telku?

Laren
Tripartiťák

Příspěvek od Laren » 06 srp 2018, 15:42

Lapydus píše:
06 srp 2018, 11:07
No, já mám na středu takové smíšené pocity. Těšim se samozřejmě na pokračování eventu, ale zároveň v něm nechci pokračovat, protože všichni víme, co se stane... Moje milovaný "Podměstí" :?

Btw. Poslední kronika mě dost pobavila. Jak změnili styl vyprávění, když popisovali historii dungů a raidů. Už to nebyli armády vedené mocnými bytostmi nebo válečníky, ale skupiny z řad HORDY a/nebo aliance. Taky ste se při čtení dmuli pýchou, že v knížce píšou o vašich činech?
SPOILER!! toho co bude další ID.

Sylvanas zničila Teldrassil (výhra pro hordu), další reset bude bitva o UC jako odveta alíků, kde to skončí taky výhrou pro hordu (celé město se zamoří jedem jak pro živé tak i nemrtvé - nikomu nezůstane, ale Aliance prohraje). Čekám kdy přijde ta pravá odveta Aliance :D
ObrázekObrázek

Blackroot
Tripartiťák

Příspěvek od Blackroot » 06 srp 2018, 16:27

Asi tu ako jediný čakám že dojde Arthas všetkých zabije a bude existovat už len jedna frakcia...Scourge !

Elerdiel
Tripartiťák

Příspěvek od Elerdiel » 08 srp 2018, 16:54

Nevzpomínám si, že bych dal povoleni Blizzu aby dávali do videii můj horďácký 10 let starý character.
M31.Od roku 1885 lidského letopočtu Messier 101.

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 09 srp 2018, 03:48

Tak nám před-datadisková kampaň skončila, já byl překvapen, protože jsem se po "konci" nepídil. A dojmů mám víc než dost.

Z mapy zmizely dvě hlavní města ... Blizzu bude stačit zase o něco míň cloudovýho místa na slackování hráčů u aukce.
Mně by třeba přišlo normálnější, že elfové by se měli přesunout do Exodaru a undeadi do kanálů pod Silvermoonem, fakt nechápu co by dělali v hlavních městech na opačných kontinentech.
A k postavám, Sylvanas si myslí, že má nějaký trumf a dokonce ho může i mít. Ještě nám ukáže kvůli čemu po několikátý obětovala svý lidi a celý město. Ztráta Saurfanga ju bude mrzet, i když dělá že ne. Nicméně si myslím, že on se ještě nějak vrátí zachránit situaci a zemřít, dostane epickej konec v orkským duchu.
Každopádně holky z aliance Jaina, Tyrande a Alleria (její nástup jsem nečekal zvlášť když z horďáckých bonusových ras se nikdo neukázal) doplněný o Genna nenechají Sylvanas vydechnout a půjdou po ní.
A nakonec pan král, ukázal kdo velí, něco z tatíka v něm je, ale zdaleka nemá ty "vyjednávací" schopnosti jako on a kdyby tam byl Varian, tak by nedovolil Undercity (Sylvanas) podruhý fouknout mezi prstama. Nechal by Genna a Allerii tam rozpoutat takový peklo v té trůnní místnosti, že bysme měli rozhodně na co koukat. Takhle jim prostě foukla komínem a blizz z toho vyšel děsně lacino.
Očekávám, že Anduina nechají "dospět" formou upozadění jeho bojových aktivit (exponovaných generálů má teďka víc než dost) a nebudou ho chtít nějak lehkovážně ztratit nebo změnit bez dědice (stejně jako nezabili Malfuriona). Ve hře je několik princezen a všechny jsou svobodné. :-)

Laren
Tripartiťák

Příspěvek od Laren » 09 srp 2018, 17:05

Undercity podle mě není ztraceno, jen povrchová část, dolů se zamoření nedostalo.. Sylvanas je daleko mocnější než si všichni myslí a má v rukávu víc es než všechny balíčky karet pouličního kouzelníka :D
Anduin ji podle mě nebude stačit a bude celou situaci řešit velmi špatným způsobem - spojí své síly s některým z "Old gods", na které (jak všichni již víme) má dají tento/příští datadisk.
ObrázekObrázek

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 10 srp 2018, 09:15

Hej :o . To s tím Anduinem je zajímavá teorie. Dle komiksu o Třech sestrách víme, že OldGods nemaj Sylvu rádi a chtěj jí za každou cenu mrtvou. Ale taky víme, že se Anduin dožije finální bitvy s Voidlordama. A podle šeptání Il'gynotha víme, že boyking bude mít s oldgodama něco společnýho.
No, bude to rozhodně zajímavý. Už se těšim :shock:

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 10 srp 2018, 11:41

Já jsem právě myslel, že s vypálením stromu budou mít old-gods něco společného a že to budou chtít hodit na Sylvanas aby se ji aliance rozhodla ničit ( celkové lore neznám)
100% Orc :mrgreen:
100% Warrior ;)
200% damáááž :lol:

Sugar
Kecka začátečník

Příspěvek od Sugar » 10 srp 2018, 13:50

Tak bylo by fajn, kdyby to nebylo jen Garrosh v2 a nějakej leader teď vydržel víc jak jeden datadisk...

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 10 srp 2018, 14:14

https://www.wowfan.cz/clanek/uvaha-proc ... za-to-muze
Skvělá úvaha. Kéž by byla verze se šedým světem reálná.

Maldrex
Tripartiťák

Příspěvek od Maldrex » 13 srp 2018, 09:10

To si nikdo nevšiml jakou sílu má Jaina? Ovládá loď která se vznáší a dokáže vyvolat kanony co prostřelí zeď Undercity.

Takovou moc neměl ani Khadgar.

Imo Jaina je pod influencí N'zotha

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 13 srp 2018, 09:32

Když pár mágů dokáže držet ve vzduchu Dalaran po desítky let, tak jeden mocný mág dokáže udržet ve vzduchu loď na pár minut a vystřelit z ní několik Arcane Missiles.

Maldrex
Tripartiťák

Příspěvek od Maldrex » 13 srp 2018, 10:09

To jo, ale to je skupinová práce stovek mágů.

Tohle je jedna pipka co má daddy issues.

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 15 srp 2018, 22:00

Tak Jaina byla připravená sama spláchnout Orgrimar už MoPu, takže určo je silnější. :-)
Anduin pod vlivem Old Gods je podle mě dobře šířená fáma, dát komunitě pár náznaků a přitom namířit na někoho jiného z "jeho" ansámblu, od koho by se to nečekalo.

Legie, Old Gods, Scourge, Voidi ... tolik frakcí chaosu, který jdou navíc proti sobě, no jak se v tom má Horda a Aliance vyznat, že jo. :-)

Bloodthirst
Tripartiťák

Re: Události před datadiskem (možné spoilery)

Příspěvek od Bloodthirst » 12 lis 2018, 09:33

Někdo sundává nárameníky a někdo si dá domů toto:

https://photos.app.goo.gl/9Hu792ox5SAyprns5

:) Krásně se na to kouká a s příchodem zimy to i zahřeje :-D
Bloodthirst
Koženoslípkař
100% Fury warrior se syndromem k protectionu.
+1081 příspěvků

Odpovědět