Události před datadiskem (možné spoilery)

PVP, staré raidy, pet battles, achievementy, problémy, návody a další praktické nebo zábavné diskuze.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Bloodthirst
Tripartiťák

Události před datadiskem (možné spoilery)

Příspěvek od Bloodthirst » 03 srp 2018, 10:36

Fio trošku motivace proto aby jsi začal hrát. Naše holka (rozuměj naš Warchief) se konečně ukázala co v ní je.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 6gVaZIB4b8
Bloodthirst
Koženoslípkař
100% Fury warrior se syndromem k protectionu.
+1081 příspěvků

Lapydus
Tripartiťák

Re: Battle for Azeroth - prezenčka

Příspěvek od Lapydus » 03 srp 2018, 11:04

No já jenom doufám, že to, co dělá, má nějakej vyšší cíl. A že se Saurfang plete.
btw. https://www.youtube.com/watch?v=aW_h0qf9vpA
Lentilky? Nebo snad telku?

Bloodthirst
Tripartiťák

Příspěvek od Bloodthirst » 03 srp 2018, 11:10

Vyšší cíl? Kill them all? :-)
Jenom by mě zajímalo zda šel do tábora aliance umřít nebo se k nim přidat. Si budu muset asi přečíst tu novou knížku kde to snad všechno více vysvětlují.
Bloodthirst
Koženoslípkař
+1081 příspěvků

Lapydus
Tripartiťák

Příspěvek od Lapydus » 03 srp 2018, 11:17

Neřiká náhodou, že chce to, co si zaslouží? Chtěl umřít čestnou smrtí, jako jeho syn. Proto si nechal sekeru.
Lentilky? Nebo snad telku?

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 03 srp 2018, 11:53

Nas Warchiev byla vzdycky divna (mrtvaci proste nejsou horda), chvilku to vypadalo ze by mohla byt hordak, ale ted se ukazalo ze je fakt na pest. Mam hroznou chut ji zabit. :D A co by to bylo za datadisk bez mrtveho velitele.

Zappy for Warchief! :D
To tell somebody that he is wrong is called criticism. To do so officially is called testing.

Meriadoc
Administrátor

Re: Události před datadiskem

Příspěvek od Meriadoc » 03 srp 2018, 13:50

Já za sebe můžu říct, že jakožto tauren jsem měl sto chutí tu kampaň nedodělat.

Věřím tomu, že Tyrande nebo Jaina v tomto datáči Sylvanas nakopou prdelku.

Girl fight, yaeee
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Sugar
Kecka začátečník

Příspěvek od Sugar » 03 srp 2018, 14:36

Jako já bych je nejradši smetl všechny 3 (Jainu, Sylva i Tyrande) a přihodil i Malfuriona.

Sylvanas je pro ostudu a ty zbylý nějak nemám rád.

Takže vote for Zappy boi! Trolla co dal ikáčko Gennovi a domluvil Saurfangovi.
Zappy boi for warchief

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 03 srp 2018, 18:08

Jako nechápu proč je zase Warchief hordy hajzl, čekal jsem že to bude mít nějaké vysvětlení ale asi je prostě jebnutá :D :D
100% Orc :mrgreen:
100% Warrior ;)
200% damáááž :lol:

Bloodthirst
Tripartiťák

Příspěvek od Bloodthirst » 03 srp 2018, 18:58

Sylvanas já rád.
Když jí náká blbá elfka štve svýma kecama o tom jak jí lituje apod. tak si prostě řekne. Kašlu na vás, zapálit. :) Bylo to momentální rozhodnutí, původně ho chtěla obsadit. Od začátku se stará hlavně o své undeady, třeba se ze mě někdy stane undead tauren :)
Bloodthirst
Koženoslípkař
+1081 příspěvků

druidic
Tripartiťák

Příspěvek od druidic » 03 srp 2018, 19:38

Jakoze tauren, druid, 7 let night elf druid... #NotMyWarchief!

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 04 srp 2018, 03:34

Štve, lituje, momentální rozhodnutí, její forsakeni. Já ti nevim Bloode.

Obecně se má za to, že pokud ji jako velitele armády vyvede z míry komentář nějakýho random vojáka z druhé strany, tak je něco sakra v nepořádku. .-)

Pro Sylvanas je horda na třetím místě, věděl to Thrall (a neměl potřebu to změnit), věděl to Voljin (a chtěl to změnit), nicméně smůla, na druhým místě jsou "její" forsakeni, který se neštítí obětovat a likvidovat, pro vyšší cíle. Na prvním místě v jejím žebříčku je totiž ona sama, definuje vyšší cíle, chce "přežít" za každou cenu.

A když nad tím tak teďka uvažuju, tak pokud Sylvanas skončí, tak to Blizzardi udělají tak, že ju sundá Genn, kterej ale padne taky, aby to bylo fifty fifty.
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 04 srp 2018, 13:23

No Meri já si myslím že ona padne ale i když jsem horďák celou dobu ve WoW, tak Genn je můj oblíbený alík :) tak snad vydrží :)

Já čekal že Teldrassil napadne někdo jiný aby se zase rozjel konflikt mezi ali a hordou ale bohužel :?
100% Orc :mrgreen:
100% Warrior ;)
200% damáááž :lol:

Jerra
Moderátor

Příspěvek od Jerra » 04 srp 2018, 14:00

Proste zenska no... :D

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 04 srp 2018, 14:07

Me by se libilo kdyby jsme ji zabili sami. V jejim zpusobu vedeni valky neni žádná čest. Ani porozumění k těm co má vést. Jinak by neposlala taurensky druidy podpalit strom, nebo nenutila orcske valecniky k vrazdeni beze cti. To se dalo namotat trochu chytreji. (I kdyz teda manipulace s hordou uz je trochu ohrana pisnicka :D)
A beztak ma určitě v plánu udělat ze všech bez rozdílů mrtvaky, aby se snadno ovladali a mohla být svrchovanym diktatorem.
To tell somebody that he is wrong is called criticism. To do so officially is called testing.

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 04 srp 2018, 14:10

Jerra píše:
04 srp 2018, 14:00
Právě že ne. Kdyby to udělala jako ženská tak by to nebylo tak pitomý. A kdyby echt, tak si ani nevšimneme dokud jí naše mrtvé rty nebudou libat boty. :D

Jerra
Moderátor

Příspěvek od Jerra » 04 srp 2018, 16:35

Fenris píše:
04 srp 2018, 14:10
Jerra píše:
04 srp 2018, 14:00
Právě že ne. Kdyby to udělala jako ženská tak by to nebylo tak pitomý. A kdyby echt, tak si ani nevšimneme dokud jí naše mrtvé rty nebudou libat boty. :D
No ona taky kazda zenska neni chytra a stylova... :D Nektere jsou jako my ;) a nektere jako Sylvanas

Laren
Tripartiťák

Příspěvek od Laren » 05 srp 2018, 10:36

Nevím co proti ní každý má.. dělá pořád to stejný.. už od začátku nesnáší vše živé a snaží se je zničit.. pak najednou zničí celé město a každý křičí "OMG Garrosh 2.0" "Genocida" "no honor" atd atd.. Ona je prostě undead a nesnáší živé - čím víc jiných zabije vím víc si rozšíří své řady.

Doporučuju zkouknout neutrální názor - https://www.youtube.com/watch?v=wzooSzyq9B8&t=0s
ObrázekObrázek

druidic
Tripartiťák

Příspěvek od druidic » 05 srp 2018, 13:13

Laren píše:
05 srp 2018, 10:36
Nevím co proti ní každý má.. dělá pořád to stejný.. už od začátku nesnáší vše živé a snaží se je zničit.. pak najednou zničí celé město a každý křičí "OMG Garrosh 2.0" "Genocida" "no honor" atd atd.. Ona je prostě undead a nesnáší živé - čím víc jiných zabije vím víc si rozšíří své řady.

Doporučuju zkouknout neutrální názor - https://www.youtube.com/watch?v=wzooSzyq9B8&t=0s
Přesně to co jsi řekl. Proto nemá v hordě co dělat.
Mě spíš štve že já musim hrát v hordě, kterou ona vede.

Laren
Tripartiťák

Příspěvek od Laren » 05 srp 2018, 13:41

Nemůžeš to tak už ale brát.. Forsaken jsou součástí Hordy, takže musíš brát hordu takovou jaká teď je. Mě je ve výsledku jedno co dělá, je to jen herní lore a jsem spíš zvědavej kam to směřuje.
Aliance vs Horda vždy prohrají obě frakce, nikdy Blizzard neurčí vítěze, nikdy neurčí kdo je špatný. Na tom co se stalo nesou vinu obě strany, víc Aliance ale.
Za to co se děje může Aliance, respektive Jaina.. kdyby nebyla posraná a neopustila svého milovaného Artase u Stratholmu a byla mu oporou, nestal by se z něj Lich king, kdyby nebyl on Lich king, nezabil by Sylvanas a z ní by se nestalo, co z ní dnes je. Takže vinu za tisíce mrtvých nese Jaina a kvůli ní trpí Aliance.

Doufám, že Jainu zabijeme (byly spoilery, že bude bossem v BFA).
ObrázekObrázek

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 05 srp 2018, 17:09

Byli spoilery ze vsechny tri warbringers budou bossove v BFA. To by bylo fajn. :)

Odpovědět