Základní pravidla fóra

Chcete se zaregistrovat? Pozorně čtěte!

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Meriadoc
Administrátor
Příspěvky: 666
Bydliště: Moravany

Základní pravidla fóra

Příspěvek od Meriadoc » 20 dub 2018, 15:48

Přejmenování uživatelů:
Pokud chcete změnit svůj nick tak, aby vám zůstali započítány předchozí příspěvky (byl u nich zobrazen nový nick), stačí napsat SZ některému z moderátorů. Moderátor změní nick v případě, že uživatel je zde registrovaný déle jak 14 dní a nemá na kontě žádný vroubek.

Pravidla pro podpisy a avatary:
- Maximalni velikost obrazku v podpisu nesmi presahovat rozmer 250x80 px (šířka x výška).
- Maximalni velikost avataru nesmi presahovat rozmer 90x90 px (šířka x výška).
- Podpis slouží hlavně pro rychlou identifikaci vašeho OS nebo příslušenství, přezdívku, odkaz na vaše stránky nebo něco jiného užitečného, ne pro úryvky ze Švejka, informace o velikosti vašeho prádla, seznam válečných zbraní, které vlastníte apod.
- Podpis nesmí nikoho urážet a musí být společensky přijatelný (tolerovaný)
- administrátoři/moderátoři si vyhrazují právo smazat podpis/avatar, který porušuje tato pravidla nebo se na fóru nechová podle pravidel, či zablokovat zobrazování podpisů/avatarů neposlušným uživatelům. Pokud si uživatel znovu nastavi smazaný podpis/avatar, může být potrestán až zablokováním účtu.
- Nově založené příspěvky, které nebudou toto splňovat budou mazány a uživatel, který toto poruší se dostane do konfliktu s pravidly.

Rozhodnutí, zda uživatel porušuje některé pravidlo je plně v kompetenci administrátorů / moderátorů.

Žádný odkazovaný obsah z této diskuse se nenachází na našem serveru. Není v našich silách kontrolovat skutečný právní stav skladeb umístěných na cizích serverech, na které náš server odkazuje, a zjišťovat, zda byly zpřístupňeny oprávněně. Pokud jste přesvědčeni o závadnosti odkazovaného obsahu, napište nám a my v co nejkratším možném čase takový odkaz odstraníme.
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Zamčeno