Základní pravidla fóra

Chcete se zaregistrovat? Pozorně čtěte!

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Meriadoc
Administrátor
Příspěvky: 357
Bydliště: Moravany

Základní pravidla fóra

Příspěvek od Meriadoc » 20 dub 2018, 15:48

Přejmenování uživatelů:
Pokud chcete změnit svůj nick tak, aby vám zůstali započítány předchozí příspěvky (byl u nich zobrazen nový nick), stačí napsat SZ některému z moderátorů. Moderátor změní nick v případě, že uživatel je zde registrovaný déle jak 14 dní a nemá na kontě žádný vroubek.

Pravidla pro podpisy a avatary:
- Maximalni velikost obrazku v podpisu nesmi presahovat rozmer 250x80 px (šířka x výška).
- Maximalni velikost avataru nesmi presahovat rozmer 90x90 px (šířka x výška).
- Podpis slouží hlavně pro rychlou identifikaci vašeho OS nebo příslušenství, přezdívku, odkaz na vaše stránky nebo něco jiného užitečného, ne pro úryvky ze Švejka, informace o velikosti vašeho prádla, seznam válečných zbraní, které vlastníte apod.
- Podpis nesmí nikoho urážet a musí být společensky přijatelný (tolerovaný)
- administrátoři/moderátoři si vyhrazují právo smazat podpis/avatar, který porušuje tato pravidla nebo se na fóru nechová podle pravidel, či zablokovat zobrazování podpisů/avatarů neposlušným uživatelům. Pokud si uživatel znovu nastavi smazaný podpis/avatar, může být potrestán až zablokováním účtu.
- Nově založené příspěvky, které nebudou toto splňovat budou mazány a uživatel, který toto poruší se dostane do konfliktu s pravidly.

Rozhodnutí, zda uživatel porušuje některé pravidlo je plně v kompetenci administrátorů / moderátorů.

Žádný odkazovaný obsah z této diskuse se nenachází na našem serveru. Není v našich silách kontrolovat skutečný právní stav skladeb umístěných na cizích serverech, na které náš server odkazuje, a zjišťovat, zda byly zpřístupňeny oprávněně. Pokud jste přesvědčeni o závadnosti odkazovaného obsahu, napište nám a my v co nejkratším možném čase takový odkaz odstraníme.
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host