Milkfather

Nově příchozí, představte se, prosím.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Odpovědět
MilkFather
Návštěvník

Milkfather

Příspěvek od MilkFather » 12 srp 2018, 13:14

Váš nick: MilkFather (ale možete mi říkat Milku)
Inak se jmenuji David :))

Věk, odkud jste a co děláte: Je mi 20 let, jsem ze Bzence (takové malé, ale krásné městečko na Moravě), jsem čerstvím absolventem Ekonomicko Informační střední školy, ale nyní je mojí pracovní náplní zatím práce za barem, ale dá-li osud tak snad nějaká lépší práce, snad v oboru.

Link na Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... Milkfather

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): Můj main spec je Resto/Druid ... Balance jen pokud by bylo nutné

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Druida hraji cca 1rok +- víc

Uveďte vaše aktivní alty: DH/FelMom, ChiFather/Monk, ShadowFather/Lock, DeadFather/DK .... mám jich víc ale nejsou to ještě ani 70lvly :D ... pomalu když se nudím tak je expím

Zkušenosti s raidy: Moje zkušenosti jsou hlavně s Nighthold, jelikož jsem musel kvůli škole a později práci skončit s WoWkem na nějaký čas a další jsem nezkusil ... nicméně v Nighthold mám 10/10 HC a 1/10 myth ... samozřejmě si rád zajdu i ToS i Antorus a později i nové raid v BfA

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Bohužel jak jsem psal nebyl jsem pár měsíců na WoW, takže jsem byl vyhozen za neaktivitu... nechci kecat ... ale myslím že to bylo Tea Party of Death nebo tak nějak :D (myslím)

Co očekáváte od naší gildy: Pohodovou komunitu a samozřejmě nějaký ten progres, stím spojenou i zábavu :D

Znáte někoho v naší gildě: Bohužel si myslím že ne. Jelikož jsem viděl nábor v chatu, tak jsem se ozval.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Mám uplně vše, jako správný hráč :D, kdyby bylo třeba i Discord... můžeme použít i skype xD

Jste na PC nějak omezení: Omezení bohužel nemožu určit na 100% ... jak jsem psal budu vědět časem :), zatím jen občasné neděle, kvůli stávající práci

Za případné chyby se omlouvám... :D

druidic
Tripartiťák

Re: MilkFather

Příspěvek od druidic » 12 srp 2018, 16:11

+ Je to druid :D

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 13 srp 2018, 02:37

Tak vítej.

Tady si můžeš přihlásit postavu na raidy a dostaneš pozvánky do ingame kalendáře:

viewtopic.php?f=26&t=26
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Maldrex
Tripartiťák

Příspěvek od Maldrex » 13 srp 2018, 10:11

>Milkfather
>20let

??

:D

MilkFather
Návštěvník