Tathzee

Nově příchozí, představte se, prosím.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Odpovědět
Tathzee
Návštěvník

Tathzee

Příspěvek od Tathzee » 22 kvě 2019, 19:37

Váš nick: Tathzee

Věk, odkud jste a co děláte: 21, programátor - aplikační technik

Link na Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ul/tathzee Zatím to nestojí za řeč, ale rubu to jak se dá. :-)

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): retri

Jak dlouho hrajete za svoji classu: V průběhu WOTLKU, CATA, Legionu a teď čerstvě doexpená 120 na BFA.

Uveďte vaše aktivní alty: Nekregar - Outlaw Rogue (Na tom mám ty curvičky :-) )

Zkušenosti s raidy: Na offic jsem přišel až k samému konci Legionu, ale snažím se to dohnat jak se dá, mám z BFA všechny tři curvy momentálně.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Bylo jich víc jako. Naposledy Mosstroopers. Nějak se ta guilda prostě rozpadla sama od sebe, a teď už se nesloží ani 10 lidí do kopy.

Co očekáváte od naší gildy: Úplný HC progress, za ten bych se nezlobil. Sem tam za nějakého M bosse bych se taky vůbec nezlobil. Ale celkově budu spokojený pokud jste v pohodě a bude s vámi sranda. Ale varuju Vás předem, hrozně mě baví černý humor a podobné záležitosti.

Znáte někoho v naší gildě: Ne, narazil jsem na Vás ve world chatu.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Vše uvedené a ještě více.

Jste na PC nějak omezení: NIKDY! :geek:

Meriadoc
Administrátor

Re: Tathzee

Příspěvek od Meriadoc » 22 kvě 2019, 23:33

Zdar, to jsem byl asi já v tom world chatu, ale myslím, že jsme se asi nebavili, že.

Nicméně ok, náš raid time je středa + neděle 20h-23h, 100% docházku nepožadujeme, ale zájem chodit, klikat v kalendáři kdy dojdeš a kdy ne, připravovat se (flasky, jídla, enchanty) a kdyžtak se i omluvit, když nemůžeš dojít, to považujem za nutné.

Klidně si mě ve hře odchytni pokud bys měl dotazy a jinak si napiš o invite.
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Odpovědět