Ilyas

Nově příchozí, představte se, prosím.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Odpovědět
Ilyas
Návštěvník

Ilyas

Příspěvek od Ilyas » 13 bře 2019, 14:39

Zdravím všechny, rád bych se stal součástí vaší guildy, kterou si pamatuju z dob Mystiq.org. Níže něco o mně pomocí vaší šablony.

Váš nick: Ilyas

Věk, odkud jste a co děláte: Je mi 25 let, pracuji jako IT a jsem z Prahy

Link na Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... thul/Ilyas - S přihláškou jsem ještě vyčkával, abych nasbíral lepší EQ. Za poslední 2 týdny jsem IL zvedl o 80. Vím že to není nejlepší, ale dělám vše proto, abych vám mohl být přínosem :)

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): Hraju Arcane, občas to vystřídám s Frostem, ale spíše Arcane.

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Za mága už jsem hrával na Mystiqu, v době jeho největší slávy u jedné z TOP guild u Aliance. Nicméně pořád se je co učit, snažím se čís si fórka a být aktivní a ptát se. Nepovažuji se za profíka, který by trhal Damage Meter. Nicméne se napovažuji ale ani za amatéra, který by o mágovi nevěděl nic :)

Uveďte vaše aktivní alty: Anett - Priest 110. Rád bych ho doexpil a udělal z něj Holy Priesta, za kterého jsem také hrál (Shadow, Holy) Takže zkušenosti s priestem mám taky. Ale vše musí jít postupně, první mág, pak Priest.

Zkušenosti s raidy: Wowko hraju už od TBC s velkou pauzou po WOTLK. Přišel jsem zpět v podstatě až na ke konci Legionu. Nicméně všechny dungeony v BoA jsem si už prošel maximálně na HERO obtížnost a co se týče raidů, tak jsem si prošel BoZko na normal abych věděl co mě čeká.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: House of Fenix - Vpodstatě neaktivní guilda kamarádů z Kaldorei z Mystiqu. Nicméne se tam nic neděje, nikdo nehraje a já bych si rád zahrál.

Co očekáváte od naší gildy: Dobře naladěnou partu lidí, se kterou bude sranda. Hráče, kteří jsou pohodáři a dokážou se zasmát i zavtipkovat během nervozní atmosféry při progressu. Komunitu lidí, se kterou si zajdu nějaký M+. Také partu, která bude chápat to, že nepařím 24/7 ale hraju to pro radost - chci raidovat, a pomáhat, být přinosem. Nikoliv však být nucen se 100% účastí každý den. Jsem spíše noční hráč.

Znáte někoho v naší gildě: Chvilku jsem si povídal ve hře s Kalimacem, kterého jsem potkal v Zandalaru - čirou náhodou. Název vaší Guildy jsem si pamatoval z dob Mystiqu, tak jsem zjišťoval zda se jedná o původní partu alespon trošku.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Ano mám, aktivně používám

Jste na PC nějak omezení: Omezen jsem prací, a tím, že čekáme s přítelkyní přírustek do rodiny. Jsem tedy spíše noční hráč a bohužel středy, kdy máte raid mám fotbal, který občas není, ale neděle jsem volný. Na to zase ale potřebuju lepší EQ, na progress.

Snad jsem napsal všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit na vaše reakce. Hezký den

Meriadoc
Administrátor

Re: Ilyas

Příspěvek od Meriadoc » 13 bře 2019, 19:40

Zdar.

Kalimac je můj alt, takže ses bavil se mnou. .-)

O invite si napiš, všechno důležité už jsme probrali ve hře.

Jestli můžu radu, tak arcane do raidu, budiž, dá se, ale do m+ když máš zájem je chodit, to určitě promysli, to se moc nenosí. :-)
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Nick
Tripartiťák

Příspěvek od Nick » 13 bře 2019, 20:32

tě péro :)

Hezká přihláška (na mojí ale nemá :mrgreen: :mrgreen: ) na equipu musíš trošku zamakat a jelikož si ranged tak se budeš hodit.

A jak píšeš že hledáš hráče kteří se umí bavit a vtipkovat i při nervozní atmosféře tak si tu budeš s pár blázny rozumět :D na raidu tu trojku poznáš :D :D

Tak vítej ;)
100% Orc :mrgreen:
100% Warrior ;)
200% damáááž :lol:

Ilyas
Návštěvník

Příspěvek od Ilyas » 14 bře 2019, 12:24

Ahoj, moc děkuji za přijetí, hned jak se dneska večer objevím, tak si písnu o Invite, pokud bude komu.

Meriadoc: Celkem náhoda, že se potkám rovnou s GuM :) Jinak co se týče specky - Už dlouho uvažuji, že se vrátím k Frostu, musím to všechno vyzkoušet :) Díky za radu.

Nick: Tvojí přihlášku jsem našel - Opravdu je trošku lepší :D Jinak díky :)

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 14 bře 2019, 21:41

Invite proběhl.

Tady se přihlas na raidy a budeš dostávat pozvánky do ingame kalendáře:
https://forko.tripartita-wow.com/phpBB3 ... ?f=26&t=26
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Odpovědět