Wooxie

Nově příchozí, představte se, prosím.

Moderátoři: Administrátoři, Moderátoři, Oficeři

Odpovědět
Woozie
Tripartiťák

Wooxie

Příspěvek od Woozie » 02 říj 2018, 01:33

Váš nick:
Ve hře aktuálně Wooxie, ale jinak známej jako Woozie, zkráceně jako Woo, a mimo WoW obvykle jako BaGreen. Slyšim na všechno.

Věk, odkud jste a co děláte:
Pražák (fuuuuj!), toho času 29 let, povoláním aktuálně web developer, leč v minulosti muž mnoha talentů (učitel, bedňák, barman, správce sítě, mobile dev, backend dev), co se zájmů týká, tak v první řadě hudba (baskytara, zpěv) a jazyky a lingvistika.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli - tenhle bod jsem přesunul trochu výš, protože je v mym případě asi významější:
Nikde. Respektive před mym prvním příchodem do tehdejší Tripartity jsem byl ve vlastní guildě, která se začla nedostatkem lidí rozpadat a Tripartita nás tehdy pohltila - pokud si vybavuju správně, trpěla v tu dobu podobnym problémem. To bylo v červnu, léta páně 2006, ještě na freeserveru (MystiQ). Neklame-li mě paměť, tak ještě toho roku na podzim / v zimě nastal odliv na ofik, kam zmizelo prakticky celý vedení v čele s Merim a Jerrou, a já byl mezi těma, co zustali na free, kde jsme guildu ještě dlouho, předlouho drželi nad vodou a jistou dobu (řádově měsíce? rok?) jsem jí tam pak i GMkoval. Definitivně to tam padlo někdy 2012-2013, kdy ukončil činnost i server. Kolem a kolem se ale dá říct, že jsem nikdy neodešel, maximálně do neaktivity. :) Poslední měsíce ale procházim různejma pochybnejma životníma změnama a zlákalo mě zase hrát a konečně zkusit ofik - v tu chvíli pro mě 3P byla dalece první možnost.

Link na Armory:
Wooxie, ale neni to zatim nic moc, obviously. :)

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear):
Zatim jedu disco, ale nejspíš bych se pak nebránil udělat holynu. Obecně bych se ubíral spíš healovací cestou.

Jak dlouho hrajete za svoji classu:
Mňo, priesta jsem hrál v minulosti napříč různorodejma datadiskama jako alta, leč maximálně na Pandách (a na free serverech, byť těch - na poměry - nejfunkčnějších). Můj main byl vždycky (dvanáct let!) prot warrior gnomice, ale jinej spec mi za něj nesedí a tankovací warrior byl vcelku nulák už na TBC a od tý doby, jak jsem pochopil, se ani teď nic moc nezměnilo, takže byl čas na změnu. Jako tank jsem vždycky nadával healerům, takže samozřejmě vim, co všechno dělaj blbě a jak to dělat líp! :D Teď jsem založil new char s boostem na 110, ano, jsem línej, a chvíli se s nim budu sžívat, ale v poslední době jsem si několik class ošahával na trial accountu a tahle mi sedla nejvíc, takže tomu věřim. Jenom najednou mám místo pěti spellů asitak tři tisíce.

Uveďte vaše aktivní alty:
Ništ. Což je teď na úvod asi celkem očekávaný, ale i celkově jsem spíš člověk, co se drží jedný postavy a skoro nealtuje, nebaví mě to a nemám na to čas.

Zkušenosti s raidy:
Vanilla na freečku a čtyřicítkový raidy ve dvanácti lidech :D na TBC to, co byly 10-man raidy (KZ, ZA) a pár nahlídnutí do vyšších, z WotLKu Naxx, Ulduar, Obsidian a Ruby Sanctum, ToGC, snad ještě něco - všechno z toho je docela dávno (a za zmíněnýho tanka).

Co očekáváte od naší gildy:
Pohodovou atmosféru a případně nějakou mentální podporu, až se budu potýkat se zákeřnostma oficiálních serverů. :D A hrozně rád bych si zkusil raidy, kterejch se mi už dlouho nedostávalo, ale zatim je to hudba budoucnosti.

Znáte někoho v naší gildě:
Meriho a Jerru... jinak spousty a spousty dneska už dávno neaktivních hráčů a pak taky do jistý míry těch pár aktuálních, co mě viděli teď na brněnskym sraze. (Jsem ten tichej na kraji, co celou dobu cucal Birelly a chodil kouřit.)

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon:
Sluchátkama i mikrofonem disponuju, teamspeak nemám, ale nainstalovat ho je otázka chvilky.

Jste na PC nějak omezení:
No a tady je ten kámen úrazu. :lol:
Kromě obligátního zaměstnání hraju aktuálně ve třech kapelách, chodim na dvoje lekce a jsem relativně společensky činnej. Pozdější večery bych ale měl mít volno skoro vždycky, až na nepravidelný výjimky, jsem ale schopnej a velmi ochotnej to v rámci možností zpravidelnit a zvýšit četnost - koukal jsem, že raidy chodíte středy a neděle, z týhle nabídky bych potenciálně mohl jen ty neděle, středy mám zabitý cca do deseti do večera, ale tipuju, že o tom je stejně ještě trochu brzo uvažovat a výhledově by se s tim taky dalo něco dělat.
A taky mě limituje malej monitor - vejde se mi na něj málo framů a barů. Pokud bych měl healovat, budu pravděpodobně muset zainvestovat do rozšíření. :D

A na závěr trochu mimo téma slavnostně přísahám, že se budu snažit nespamovat tak strašně jako na starym fóru. Nemůžu uvěřit, že po tom, co jsem tam snad sedm nebo osm let prakticky nebyl, držim pořád třetí místo v počtu příspěvků. :mrgreen:
+1593 příspěvků
"Jsem ten novej, co je tu přes deset let."

Fenris
Tripartiťák

Re: Wooxie

Příspěvek od Fenris » 02 říj 2018, 08:47

Ahoj Woo. Tak splnil. :D To si to mel uz pripraveno dopredu a jen cekal na sraz abys mel vymluvu, ne?
To tell somebody that he is wrong is called criticism. To do so officially is called testing.

Woozie
Tripartiťák

Příspěvek od Woozie » 02 říj 2018, 09:09

Připravenýho jsem neměl nic, vážně, hru jsem kupoval až včera ráno. A mám to s vroubkem, sliboval jsem pondělí, a Meri mě bral až 0:03 :oops:
+1593 příspěvků

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 02 říj 2018, 10:23

Ale tak viditelně se za to stydis, tak ti to muze byt odpusteno. Protentokrat. :D
A dvoumetrova prihlaska je asi ukazka tvé prirozenosti, co? Povazuji se za psavce a asi teda budu muset přitlačit. :D
To tell somebody that he is wrong is called criticism. To do so officially is called testing.

Fionká
Tripartiťák

Příspěvek od Fionká » 02 říj 2018, 11:36

Parádna prihláška :)

Každopádne to nebolo stretko ale nábor :)
+ 1261 príspevkov

Bloodthirst
Tripartiťák

Příspěvek od Bloodthirst » 02 říj 2018, 12:01

Vítám tě starý 3P v nové 3P, pod jedinou pravou vlajkou WoWka (Horďáckou)

Sraz byl nábor? Fio? Kdy budeš online? Fio? :) Že ty se stydíš ukázat, protože Anduin ukázal kdo má větší bublinu. :)
Bloodthirst
Koženoslípkař
100% Fury warrior se syndromem k protectionu.
+1081 příspěvků

Woozie
Tripartiťák

Příspěvek od Woozie » 02 říj 2018, 13:26

Jediná správná frakce WoWka je ta, kde jsou gnomové. I kdyby přešli pod Plamennou legii, tak to bude ta správná frakce.

U Hordy se prostě nedá správně vybrat rasa. Sám jsem chtěl původně založit trolla, ale s těma klama místo zubů ta věc prostě v ksichtě vypadá jako humanifikovanej kňour. (Přítomní trollové prominou.)

Dvoumetrová přihláška a už třetí post kontrastuje s tim, že nebudu spamovat, že jo? :D

Vzpomněl jsem si ale, že mezi moje zkušenosti v raidu patří taky například "uběhání Nefariona k smrti druidem v aqua formě", "tankování Ragnara mágem" nebo "wipefest v Karazhanu (10-man) ve třiceti lidech". :D
+1593 příspěvků

Fionká
Tripartiťák

Příspěvek od Fionká » 02 říj 2018, 13:41

Woozie píše:
02 říj 2018, 13:26
Jediná správná frakce WoWka je ta, kde jsou gnomové. I kdyby přešli pod Plamennou legii, tak to bude ta správná frakce.

U Hordy se prostě nedá správně vybrat rasa. Sám jsem chtěl původně založit trolla, ale s těma klama místo zubů ta věc prostě v ksichtě vypadá jako humanifikovanej kňour. (Přítomní trollové prominou.)
Pod toto sa podpíšem aj ja a treba to vytesať do kameňa :)
A na Bloodeve kožené slipky.
+ 1261 príspevkov

Bloodthirst
Tripartiťák

Příspěvek od Bloodthirst » 02 říj 2018, 13:42

Woozie píše:
Gnome? GNOME? Jooo, už vím to je to co musím seškrabovat z kopyt, na to jak jsou malí dokážou zkazit den. Potvory malí, horší pakáž než goblini. Wave Ledofka a Apo ;-)
Vzpomněl jsem si ale, že mezi moje zkušenosti v raidu patří taky například "uběhání Nefariona k smrti druidem v aqua formě", "tankování Ragnara mágem" nebo "wipefest v Karazhanu (10-man) ve třiceti lidech". :D
Tohle se všechno dá zažít na free serverech? To raději knihu. :)
Bloodthirst
Koženoslípkař
100% Fury warrior se syndromem k protectionu.
+1081 příspěvků

Fionká
Tripartiťák

Příspěvek od Fionká » 02 říj 2018, 13:54

Ako je možné že má blood viac príspevkov než ja?? :O
+ 1261 príspevkov

Jerra
Moderátor

Příspěvek od Jerra » 02 říj 2018, 14:13

+ máš dobrý reference ;)
- NEREKLA JSEM SNAD JASNE, ZE V PONDELI NASTUP?!

:D

Fenris
Tripartiťák

Příspěvek od Fenris » 02 říj 2018, 14:46

Woozie píše:
Vzpomněl jsem si ale, že mezi moje zkušenosti v raidu patří taky například "uběhání Nefariona k smrti druidem v aqua formě", "tankování Ragnara mágem" nebo "wipefest v Karazhanu (10-man) ve třiceti lidech".
Tahle část se mi líbí. A to hodne. :D
Ale ten zbytek. Hmm. Asi budu radsi dělat že jsem to necetla a az se nebudu koukat tak to vyedituj :D

No a Jerro, ja rekla ze brzo. Takze za me ma splneno. Utery rano jako brzo beru. :twisted:

Woozie
Tripartiťák

Příspěvek od Woozie » 02 říj 2018, 15:41

Jerro, ale ty jsi při tom loučení taky řikala, že pondělí NEBO úterý. Trefil jsem se téměř přesně doprostřed intervalu. :D

A jinak jo, věci, co šly zažít na freečku, to byla velká jízda. Ale dneska už to neni reálný, ty servery už obvykle fungujou velmi slušně a chyby, který jsou, tak jsou spíš k nas*ání, než k zasmání, jako byly ty před třinácti lety.
Fenris píše:Asi budu radsi dělat že jsem to necetla a az se nebudu koukat tak to vyedituj
#nope
Ale neboj, časem si přisadim i na další rasy v hordě - abych nevypadal xenofobní, musim urazit všechny stejnou měrou. :D
+1593 příspěvků

Jerra
Moderátor

Příspěvek od Jerra » 02 říj 2018, 15:59

Woozie píše:
02 říj 2018, 15:41
Jerro, ale ty jsi při tom loučení taky řikala, že pondělí NEBO úterý.
Ne, tos rikal jen ty :lol:

Meriadoc
Administrátor

Příspěvek od Meriadoc » 03 říj 2018, 04:06

Woozie, vitej.

Bloode, tak chyby a bugy nejsou zdaleka jen doména free ... gildovní first kill Malygose na ofiku (boss s enrage 10 minut) přišel někdy po 13.minutě ... unavili jsme ho ten večer a jednou se zapomněl nas.štvat ... naštěstí jsme tehdy zůstali naživu ti, kteří uměli klikat 1-1-1-2 a lítat podle hodinových ručiček pořád dokola. Jasně, že jsme se nenareportovali, aby nám sebrali loot a ještě jsme si udělali fotku. .-)
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili

Xsindy
Tripartiťák

Příspěvek od Xsindy » 05 říj 2018, 09:20

cucal Birelly a chodil kouřit
proto si tě nevybavuju :lol:

Woozie
Tripartiťák

Příspěvek od Woozie » 10 říj 2018, 12:42

Lidičky, moje úvodní aktivita byla poměrně slabá, jsem si toho vědom a omlouvám se. Leč vyskytly se u mě jistý zdravotní komplikace, se kterejma jsem úplně nepočítal, za poslední týden a půl jsem byl u čtyř doktorů a v jedný sanitce a jaksi mě to brzdí...
+1593 příspěvků

Odpovědět